Soutěž s Nadačním fondem Tesco

Tesco LogoDva námi letos přihlášené projekty v Břeclavi a Vyškově se budou možná ucházet o přízeň zákazníků OD Tesco. Sledujte soutěž „Vy rozhodujete, my pomáháme“!

Vážení přátelé a zákazníci obchodních domů Tesco, do programu vyhlášeného Nadačním fondem Tesco nazvaném „Vy rozhodujete, my pomáháme“ jsme dodali dva projekty, které se týkají zřízení Textilního depozitu pro krizové situace v Jihomoravském kraji. Projekty jsme přihlásili ve 2 městech, a to v Břeclavi a Vyškově. Věříme, že je odborný garant soutěže Fórum dárců nepřehlédne a budeme se moci ucházet o Vaše hlasy ve finálním kole soutěže v obchodních domech Tesco v některém nebo dokonce obou městech. Budeme se těšit na váš zájem o tento program a případně na vaši podporu!

Petr Chlumecký s týmem AIDED z.s.

Těšíme se na možnou spolupráci se zákazníky obchodních domů Tesco Stores ČR a.s.

Letos se zúčastňujeme programu vyhlášeného Nadačním fondem Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“, a to ve 2 městech – Břeclavi a Vyškově - projekty nazvanými „Břeclavané sami sobě“ a „Vyškované sami sobě“. Oba se týkají zřízení Textilního depozitu pro krizové situace Jihomoravského kraje z darů již použitého textilu, obuvi a hraček, který nám veřejnost odkládá do našich sběrných nádob. Materiál pro depozit sbíráme v Břeclavi a okolních obcích a na Vyškovsku v obcích Drnovice a Hostěrádky – Rešov. Realizace projektů by znamenala významný krok v propagaci a rozvoji našeho sběrného systému AIDED v obou městech a regionech a hlavně získáním a instalací dalších sběrných nádob bychom mohli převzít cennou surovinu pro využití sesbíraných věcí v krizových situacích. Tyto zásoby by pak mohly posloužit v obou regionech při mimořádných a havarijních událostech i zásazích v rámci Integrovaného záchranného systému. Fórum dárců jako odborný garant bude vybírat v každém z 90 regionů tři projekty do finálního kola. Těšíme se, že bychom mohli být mezi finalisty, což zatím ovlivnit nemůžeme ani my, ani vy – zákazníci obchodních domů. O vítězi pak budou rozhodovat na základě hlasování zákazníci obchodů Tesco. Takže, pokud bychom uspěli, je řada na vás – na zákaznících a my se obrátíme na veřejnost o podporu našich projektů. Sledujte, prosím, proto tyto stránky a pomozte nám všem držet palce, ať jsme v regionech úspěšní a máme šanci ucházet se o přízeň zákazníků obchodních domů Tesco. Realizace našich projektů by přispěla k lepšímu zajištění bezpečnosti a řešení krizových situací občanů v obou městech i regionech.