Slovácká regata 2015

PŘIJĎTE S NÁMI LETOS UKONČIT PRÁZDNINY BENEFIČNÍM PIKNIKEM V BŘECLAVI NA VESLÁKU!!!

Bude součástí Slovácké regaty konané v sobotu a neděli 29. a 30. srpna na březích Dyje.
Nabízíme chutné občerstvení, zábavu pro celou rodinu, hodnotné sportovní zážitky a k tomu všemu pocit, že jste alespoň podle své možnosti přispěli k zakoupení lodi pro možná budoucí olympioniky.

Minulých devadesát let budovaly veslařské sportoviště "Nad splavem" a podporovaly naše reprezentanty, kteří se účastnili dokonce olympijského klání, celé generace Břeclaváků. Naši předkové na stavby, provoz a náklady spojené s reprezentací odevzdávali dokonce část svých platů a přispívala celá Břeclav. Jsme dnes, za téměř sto let, schopni projevit alespoň zlomek takového odhodlání a nadšení pro věc? Jsme schopni sáhnout do své kapsy a podílet se na vybavení, s nímž se naše děti mohou prosadit možná v mezinárodní konkurenci?

Těšíme se na Vás a věříme, že toho schopni jsme! Sice nejde o celostátní sbírku jako na Národní divadlo, abychom se ještě po staletích zdravili "Na zdar!"
Doufáme ale, že se s Vámi budeme moci letos o posledním prázdninovém víkendu "Na vesláku" pozdravit optimistickým děkovným kývnutím "Na loď!"

SLOVACKA REGATA 2015